Cestovná agentúra RECES ponúka

O Nás

Dovolenka, podľa Vašich predstáv ....

Vážený klient,

sme radi, že ste sa obrátili práve na nás, aby sme Vám pomohli s výberom Vašej dovolenky.

Cestovná agentúra RECES, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007  ponúka svojim klientom prostredníctvom svojich partnerov:
  • - pobytové zájazdy doma i v zahraničí
  • - poznávacie zájazdy
  • - exotické zájazdy
  • - wellness pobyty
  • - detské tábory
  • - letenky do celého sveta
  • - autobusové lístky (STUDENT AGENCY)
  • - ubytovanie v rôznych mestách doma i v zahraničí
  • - poistenie (UNION, Európska cestovná poisťovňa, AXA)
V máji v roku 2009 sme sa stali pobočkou INVIA.SK a INVIA.CZ, tzn. prostredníctvom nás si viete zakúpiť všetky zájazdy publikované na ich webových stránkach a zároveň Vám vieme Vám zabezpečiť všetky služby, ktoré ponúkajú tieto dve agentúry (víza, letenky, FAKTOR 100, šikovná záloha, Home Credit...).

Dovolenka s nami - dovolenka bez rizika

Prostredníctvom našej agentúry môžete cestovať do všetkých kútov sveta. Sme autorizovaným predajcom zájazdov viac ako 300 renomovaných slovenských, český a rakúskych cestovných kancelárií. V našej ponuke sú zastúpené napr. cestovné kancelárie *Aeolus, Eso travel, Firo, Globtour, Hechter Slovakia, Hydrotour, Kartágo Tour,  Tip travel, Turancar, Satur,  Gulet, Tui, 1 2 Fly .... a ďalšie.

Každá cestovná kancelária, ktorej zájazdy predávame, je poistená proti úpadku. Zároveň ako pobočka cestovnej agentúry INVIA.SK a INVIA.CZ Vám ako bonus prinášame FAKTOR 100 - poistenie proti krachu cestovnej kancelárie, ktorý je súčasťou zakúpeného zájazdu. Vďaka poisteniu FAKTOR 100 sa Váš nákup dovolenky stane najbezpečnejším nákupom dovolenky na Slovensku! Je to vďaka jedinečnej vlastnosti poistenia FAKTOR 100, ktoré úplne pokrýva riziko spojené s nákupom dovolenky a následným neuskutočnením z dôvodu krachu organizujúcej cestovnej kancelárie.

Dovolenka na ktorú sa nezabúda - dovolenka za rozumnú cenu

U nás si kúpite dovolenku za rovnakú cenu ako u cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Ak máte u cestovnej kancelárie vernostnú alebo inú zľavu, stačí nám to oznámiť a bude Vám uznaná aj u nás.

Vážime si našich klientov, preto ceny nezvyšujeme a klientov nezavádzame. Zúčastňujeme sa rôznych pracovných ciest našich partnerských cestovných kancelárií a tak si rozširujeme obzor a skúsenosti, aby sme svojim klientom vedeli vždy poradiť a zodpovedať im otázky, ktoré majú.

V prípade akýchkoľvek otázok, resp. požiadaviek nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám poradíme a pomôžeme pri výbere Vašej dovolenky.
Tešíme sa na stretnutie s Vami :-)